Sociale

Oliwka Brazil vs Fagata?

Nowy kawałek i nawiązanie do Fagaty

Czy konflikt na linii Oliwka Brazil – Fagata w ogóle istnieje? Dobre pytanie, bo żadna z pań nie powiedziała o temacie w otwarty sposób. Pewne jest jedno: niedawno Fagata w rozmowie z Żurnalistą wbiła szpilkę w raperkę wypromowaną przez Smolastego. A sama Oliwka postanowiła nie zostawiać tematu bez komentarza: właśnie dostaliśmy nowy singiel, a w nim: odpowiedź na słowa Fagaty.

Cofnijmy się jednak do początku. Zaczęło się od słynnej wypowiedzi Fagaty. „Trochę inaczej jest odbierana moja muzyka, a Oliwki, bo jest dużo mniej mężczyzn, którym się Oliwka podoba”

W rozmowie z Żurnalistą padło też stwierdzenie, że niewiele osób prawdopodobnie wyobraża sobie stosunek z Oliwką – w przeciwieństwie do tego, co w domyśle, dzieje się w przypadku kawałków Fagaty.

Wczoraj dostaliśmy nowy singiel Oliwki Brazil. Ten nazywa się „Glamorous” – i co prawda w samym tekście nie wyłapaliśmy follow-upu. Natomiast Oliwka postanowiła ułatwić zadanie i w swoim wpisie w Threads napisała: „Każda z Was jest GLAMOROUS nieważne czy z Warszawy, Świebodzina czy z Konina.”

To ostatnie nie pozostawia złudzeń. Pytanie tylko, czy Fagata w jakiś sposób odpowie – albo czy możemy przygotowywać się na bardzo nietypowy beef. Na pewno damy znać!

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.