Sociale

Akash wrócił

I teraz już serio udowodni Wam, że Ziemia jest płaska

Która to już część tego międzygalaktycznego serialu o płaskiej Ziemi? Sami nie wiemy, ale nie pierwsza, nie druga i na pewno nie ósma. Akash po raz kolejny wraca do tematu udowadniania tego, że kula ziemska nie ma nic wspólnego ze wspomnianym słowem „kula”. Tym razem jednak planuje wypuścić film dokumentalny na ten temat. 

Jakiś czas temu Akash zasponsorował sobie dużą misję balonową, która miała pokazać, że krzywizna Ziemi nie istnieje. Dlatego wypuścił kilka specjalnych balonów z kamerami na wysokość kilkudziesięciu kilometrów. Jak przyznał, misja ta kosztowała go około 20 tysięcy złotych. Chwilę później raper powiedział, że znika na jakiś czas z internetu, bo „zawiódł wiele osób”.

Teraz jednak wrócił. I zapowiedział dokument. Jak przekazał znany kiedyś jako AK-47 raper: film jest w trakcie produkcji, a jego premiery możemy się spodziewać jesienią. I skłamalibyśmy pisząc, że wcale na niego nie czekamy. 

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.