Sociale

Lawina w SBM czy głupia akcja promocyjna?

Nypel dissuje wytwórnię – ta nazywa go bydlakiem

Zdania są podzielone, ale kilka rzeczy jest pewnych:

  • Dostaliśmy wyjątkowo dyskusyjny pod względem rapowego poziomu kawałek Nypla wytykający problemy wytwórni SBM Label.
  • Zaraz potem dostaliśmy też odpowiedź ze strony samego labelu, w którym wytwórnia nazywa młodego rapera „bydlakiem”

Dzisiaj dociera do nas więcej informacji i – chociaż początkowo myśleliśmy, że to jakaś nieudolna akcja promocyjna – to jesteśmy już prawie pewni, że Nypel faktycznie zdenerwował się na wytwórnię, która go wypromowała i postanowił „coś” z tym zrobić. 

Jak podkreśla – nie chodzi tu o Solara i Białasa, którzy stworzyli tę wytwórnię. To raczej akcja dotycząca samego kierownictwa labelu. Raper jest niepocieszony faktem, że – pomimo nagrania ponad dwustu utworów – jak twierdzi: był blokowany, a kawałki nie były publikowane. 

Nypel dorzucił, że przez przestój związany z brakiem aktywności (spowodowanej jego zdaniem działaniami wytwórni) – musiał iść do pracy, co zostało wyśmiane przez pracownika SBM. 

Nypel jest też niezadowolony z (podpisanych przez jego tatę) kontraktów, które go obejmują. Chodzi o ogromne – jego zdaniem – części zarobków, które z każdej współpracy musi oddawać na rzecz wytwórni. 

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.