Sociale

Tymek wziął się za wykończeniówkę?

Ktoś włamał się na jego Facebook

W życiu widzieliśmy różne rzeczy. Widzieliśmy też wielu raperów, którzy na co dzień wykonują najróżniejsze prace. I w żadnym razie nie jest to dla nas ujma – w porównaniu do, jak mogłoby się wydawać po ostatnich postach, Nypla.

Tym razem jednak chyba nie mamy do czynienia ze zmianą branży ani dodatkową pracą, a po prostu atakiem na media społecznościowe Tymka. Bo właśnie Tymek wrzuca dzisiaj na Facebook post za postem: wszystkie to rolki dotyczące przeróżnych zawodów. Są na przykład filmiki z układania kafalków w mieszkaniu, wsypywanie soli do basenu ogrodowego czy filmiki wędkarskie. Krótko mówiąc: dzieje się dużo.

Z tym, że żaden z tych postów raczej nie został wrzucony przez Tymka. No, chyba że to jedna z tych dziwnych akcji promocyjnych, w których nie wiadomo o co chodzi. 

To najpewniej atak hakerski, a sam artysta stracił pewnie dostęp do swojego profilu na Facebooku. Najprawdopodobniej atak nie dotyczy jego Insta. Tam nie pojawiły się żadne podejrzane posty. 

Ostatnia płyta Tymka, Klubowe 2, ukazała się w 2023 roku.

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.