Sociale

Miły ATZ szykuje nowości

Raper wraca z nową płytą?

To już dwa lata od ostatniego solowego krążka Miłego ATZ – to właśnie wtedy gnieźnieński raper wydał ROLLER, by po jego bardzo pozytywnym przyjęciu grać koncerty i rozwijać projekt ŚWIĘTY BASS, od czasu do czasu rzucając gościnną zwrotką – raper pojawił się między innymi u Pezeta, Noah, DonGuralesko, Odysa i Siwersa.

Nadszedł jednak czas na powrót do solowego wydawania muzyki – w zeszłym tygodniu na profilach społecznościowych Miłego oraz Def Jam Recordings Poland pojawił się pierwszy zwiastun ACID MORO – singla zwiastującego nadchodzący projekt. Tym razem dostaliśmy kolejną zapowiedź, tym razem pokazującą fragment utworu.

Miły ATZ nie wychodzi z formy i najlepszym tego potwierdzeniem może być zwrotka rzucona w cypherowym numerze NACH *** WISI WISI opublikowanym NachNationNetwork w zeszłym tygodniu – fani z pewnością mają na co czekać przy okazji nowego albumu.

źródło: Def Jam

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.