Sociale

Oliwka Brazil kontra Fagata?

Czy to będzie beef na miarę XXI wieku?

Już sama kwestia tego, że rozpatrujemy zaczepki ze strony Oliwki Brazil w stronę Fagaty jako potencjalny rapowy konflikt, dość mocno unaocznia miejsce, w którym dziś znajduje się polski rap. (wspaniałym) Nie zmienia to jednak faktu, że obie panie uprawiają rapowanie, a co za tym idzie – ich zaczepkom jest najbliżej właśnie do określenia ich mianem potencjalnego beefu.

Potencjalnego, bo jak na razie to Oliwka Brazil wytwarza presję na koleżance z Konina. 

Wszystko za sprawą ostatniej premiery – singla „Plan F, w którym pada kilka mocnych oskarżeń i statementów. Oliwka zarzuca jej między innymi niepisanie tekstów własnych numerów, a także punktuje inteligencję drugiej z pań i zarzuca jej dochodzenie do sukcesów przez relacje z mężczyznami, nie własną pracę.

Fagata już odniosła się do wypowiedzi Oliwki. Wrzuciła dziś filmik, w którym mówi, że nie odpowie na diss, bo nie zamierza dawać atencji drugiej z pań. Zasugerowała przy okazji, że konflikt jest generowany aby podbić wyświetlenia Oliwce, której kawałki idą ostatnio w internecie średnio: i dlatego Fagata nie zamierza pomagać w tym procederze.

Na odpowiedź Oliwki nie trzeba było czekać. Raperka odpowiedziała od razu. Jak zasugerowała, Fagata chciała w swoim utworze feat od Oliwki Brazil, „bo ta była jej fanką”. To jednak się nie wydarzyło. Oliwka podkreśla też, że wie kto pisze wersy Fagaty – i na pewno nie jest to sama wspomniana pani spod Konina.

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.