Sociale

Chłopaki z Ośrodka Wychowawczego nagrali mocny numer

Świetna inicjatywa hip-hopowego środowiska

Takie akcje bardzo lubimy i o takich akcjach trzeba mówić. Chłopaki z Okręgowego Ośrodka Wychowawczego w Pszczynie/Łące są zakochani w hip-hopie, a dzięki pomocy ich wychowawców i ludzi hip-hopu: mieli okazję zrealizować profesjonalny numer z klipem. Właśnie dotarł do nas kawałek „Szansa” nagrany przez ekipę DENIS SKW x LUKAKU SKW x REEBY i wrzucamy go na telewizyjną antenę.

Klip miał swoją premierę pod koniec lutego. Do projektu dołączyli ludzie związani z rapową kulturą i dlatego można tu mówić o braku kompromisów i faktycznie profesjonalnym brzmieniu. Chociażby za cuty dograne na didżejce odpowiada DJ HWR – ten sam, który nie tak dawno odpowiedział za produkcję numeru „Idę Dalej” ze zwrotkami Abradaba, Peji i Liroya. 

Całym projektem kierował Robert Jacek – Film Shady, który jest odpowiedzialny za teledysk.
Rolę producenta projektu objęło z kolei Studio Ancla. Poza tym – sam kawałek nie powstałby bez wsparcia Okręgowego Ośrodka Wychowawczego.

Wrzucamy ten kawałek do plejlisty, trzymamy kciuki i mamy nadzieję na kolejne, równie mocne premiery. 100% HIP-HOP.

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.