Sociale

Fanpage Leha zniknął z FB

W tle Kieras i ojciec rapera

To przykre, że kolejny raz wraca temat facebookowej strony Leha – jednak właśnie byliśmy świadkami kolejnych dziwnych wpisów, a teraz także… zniknięcia strony.

Fanpage zmarłego przed pięcioma laty rapera został przejęty przez jego ojca, który regularnie wrzucał tam posty – czasem przypominając kawałki Leha, częściej jednak dając odbiorcom do zrozumienia, że śmierć syna mogła go przerosnąć. Pojawiły się też propozycje reedycji albumów artysty, a następnie zarzuty fanów dotyczące oszustw: bo jak pisze wielu słuchaczy Leha, wpłacili pieniądze i nigdy nie zobaczyli zamówionego po śmierci artysty krążka.

Teraz do sprawy postanowił się odnieść Kieras – jeden z najbliższych współpracowników Leha. Raper w mocnych słowach odniósł się tam do działań ojca gdańskiego artysty: to notoryczny kłamca, który manipulował ludźmi udając swoją wielką miłość do twórczości syna, której nawet nie znał

Po wpisie fanpage Leha zniknął z Facebooka.
Jak dorzucił Kieras: planuje jeszcze uzyskać dostęp do strony gdańskiego rapera i zadbać o jego spuściznę w odpowiedni sposób.

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.